לקוחות נותנים אהבה

Orna Inbar
Orna Inbar
international marketing and sales promotion

תודה שרון על הסדנא האישית שקיימת איתי והנכונות לסייע בעקבותיה בזמן אפס. שרון את סבלנית ומקצועית. אמשיך את הקשר. תודה על הכל.

הדס וילף | hadaswilf.com
הדס וילף

שרון בנתה לי את האתר ומנהלת לי אותו כבר 6 שנים. מהיום הראשון הראתה שרון מקצועיות מהרמה הראשונה, תוך למידה של כל החידושים הן הטכנולוגיים והן ה"אסטרטגיים" בקידום עסק עצמאי.  כל בקשה לשינוי / שדרוג / וכו' טופלה בזמן מהיר ביותר. תענוג צרוף להיות לקוחה שלה.

Omer Nitsan | nuevo.co.il
Omer Nitsan

אני רוצה להמליץ בחום על השירות, בהתחלה לא אהבתי את הפורמט כי מבחינתי בניית אתר מצריך עבודה חד פעמית במחיר פיקס ודווקא נוכחתי לגלות שיש לזה המון יתרונות, יש את הגמישות לעשות שינויים משמעותיים אחרי שהאתר עלה לאחר תחקור של התוצאות בשטח. לאחר שהאתר הפך להיות פעיל עלו לנו עוד נושאים חדשים שחשבנו עליהם שרצינו להוסיף וכשאתה כבר בתוך התוכנית יש את הגמישות לפעול מאוד מהר, אחרת דברים היו כנראה נדחים.

Naama Mishli-levi | makomishli.com
Naama Mishli-levi
שרון היקרה מצאנו אותך מאוחר מדי, היינו צריכות אותך עוד הרבה הרבה קודם תוך זמן קצר מאתר עלום ומבורדק, לאתר נגיש, יפה ומתוקתק. אנחנו כל כך מעריכות אותך, את העובדה שיש אדם שיכול לחסוך לנו כל כך הרבה זמן, כאב ראש וטרחה ושאפילו נהנה מזה 😉 שאפו על המקצועיות והאדם שאת תודה רבה על הזמינות, התקתוק והאכפתיות נעמה ושרון
מירב ערן | הורות בפריחה
Merav Eran
שרון בסבלנות רבה והקשבה לגחמותיי, הקימה לי אתר יפהפה ונוח לשימוש- אתר המרכז את מגוון הפעילויות העסקיות שלי במקום אחד ! הרבה מעבר למה שדמיינתי😍 ממליצה בחום רב על שרון אסף מ Ash – Mobile שרון תודההה ענקית💖
Tomer Harel | KeyScouts
Tomer Harel
Owner & CEO | SEO & SEM Specialist
Sharon is a WordPress wizard. Recommended for being super professional, fast to deliver, 100% reliable, and always attentive to details.
Guy Cohen
Guy Cohen
Starter

Sharon is by far the best WordPress expert I've ever worked with, fast reliable and super professional, this is how you'd like your site to be built and treated. Thanks for your great service, no doubt you'll build my next WordPress site as well!

David Zisner
David Zisner
CEO & Chief Automation Architect - Leandolini
Sharon and the Ash-Mobile team were the driving force behind our website and the reason our customers fall in love with it. Thanks Sharon!
Diana Glazer
Diana Glazer
Israel Schema Therapy
שרון יקרה, הצלחת להעביר לי בפגישה אחת במקצועיות ובאופן הכי ידידותי שיש , חומרים מורכבים ומלחיצים. את ההצלחה בקמפיין היה אפשר לראות באופן מיידי בביצועים ובאימוץ הטכניקות שהעברת לי. את פשוט תותחית !!! תודה רבה מכל הלב!!! דיאנה גלזר
Gali Soudak | Daze Marketing
Gali Soudak | Daze Marketing
"Ash-Mobile team is amazing! real experts on WordPress Responsive design, the best I've come across in a long time."
עטרה ברק שרם | Israel Schema Therapy
עטרה ברק שרם
שרון בנתה לנו עמוד נחיתה לתפארת ומאז מנהלת עבורנו את האתר. הייתה זמינה, שרותית ומקצועית להפליא. עשינו כנס ראשון מסוגו בארץ ובזכות עמוד הנחיתה ששרון בנתה לנו, שווק הכנס שלנו כרציני, מקצועי וברמה גבוהה ביותר. תודה רבה שרון, כבר בהכנות לכנס הבא יחד!
מרב אדלר | חוכמת הקנגורו
מרב אדלר

הבחירה בשרון לבניית האתר שלי הייתה ההחלטה הכי טובה שעשיתי. את המקצועיות הבנתי כבר ברגע הראשון, ובהמשך נחשפתי לסבלנות, לרצון להגיע לתוצר שמדוייק עבורי, לגמישות וליכולת ההכלה ( אני לא טכנולוגית בעליל.. ).

האתר שנולד עונה על כל צרכיי. הוא צבעוני, נגיש, מושך וידידותי. תהליך העבודה היה מהנה עם תקשורת טובה, זמינות והרבה רצון להגיע לתוצאה הכי טובה שיכולה להיות.

אני ממליצה בחום על העבודה עם שרון.

Nava Fishman | דלי הפלא
Nava Fishman
דלי הפלא
הצטרפנו לחבילת התמיכה החודשית של שרון לפני מספר חודשים ואין מרוצים מאיתנו. האתר תמיד מעודכן , שרון תמיד זמינה ונגישה, נותנת מענה מהיר לכל שאלה ובעיה. מאוד ממליצים על השירות!!
Dr. Neta Peleg-Oren | Writer. Speaker
Dr. Neta Peleg-Oren | Writer. Speaker

עובדת עם שרון כבר כמה שנים. לשרון יכולת מדהימה להקשיב לצרכי הלקוח לפני שהיא פועלת, סבלנית, עונה במיידית לכל שאלה ומדריכה מעולה גם למי שאינו שולט בנבכי .האתרים. יכולה לציין שבזכותה אני מנהלת חלק גדול מהתוכן באתר שלי בעצמי

גיל פרידמן | zisi.co.il
גיל פרידמן

שרון שוחחה עמי טלפונית, הסבירה לי היטב מה אני אמור לקבל בהדרכה. זה טוב מידי להשמע אמיתי, אבל החלטנו בחברתנו ללכת על זה. בפועל זה היה טוב יותר ממה שחשבנו והובטח, הדרכה ברורה ובהירה, עם ים של סבלנות. מצאנו בית חם לאתר שלנו, כל הכבוד לשרון, המשיכי להצליח.

Michal Galamin Shahino
Michal Galamin Shahino
Instablock
Ash-Mobile team built a fully customized site for us. With patience, creativity and full cooperation, complying to all of our needs and requests and continue to support us in an on going basis, with great customer service and support, we couldn't ask for more.
Elior Korkus | BeezB.Media
Elior Korkus
קודם כל מדובר באישה מדהימה, נעימה וכזו שפשוט כיף לעבוד מולה. מקצועית ומקצוענית, לקחה את הרעיון שלי כמה וכמה צעדים קדימה כאשר לאורך כל הדרך הכל נעשה בדקדקנות, יסודיות וירידה לפרטים. מתאימה כל משבצת לאופי הלקוח והחברה בצורה יוצאת דופן. מומלצת בחום!
Boaz Farkash | SiSense
Boaz Farkash
Product Manager at SiSense

Working with Ash-Mobile met all of our expectations. The team delivered accurate and professional work without falling behind schedule.

Itay Erez | SiSense
Itay Erez
Director of Marketing at SiSense
It's really a pleasure to work with someone who understands your needs and delivers on time much more than expected. Definitely Recommended!