תודה רבה!

לבדיקה חינם של האתר שלך

בדיקה חינם של האתר העסקי וקבלת דו"ח מפורט על מצב האתר ונקודות מומלצות לשיפור. 

עם הדו"ח המפורט אפשר להכניס שיפורים באתר או להעביר אותו למתכנת שלך כדי שיכניס עבורך את השיפורים.

הנה המדריך החינמי שביקשת.

תודה על התענינותך במדריך החינמי:

  5 עקרונות שישמרו על האתר שלך מאובטח

אם נתקלת בבעיה כלשהי בבקשה לא להסס וליידע אותי במייל: sharon@ash-mobile.com

שוב תודה,

שרון אסף

Ash Mobile & Web Solutions

שרון בנתה לי את האתר ומנהלת לי אותו כבר 6 שנים. מהיום הראשון הראתה שרון מקצועיות מהרמה הראשונה, תוך למידה של כל החידושים הן הטכנולוגיים והן ה"אסטרטגיים" בקידום עסק עצמאי.  כל בקשה לשינוי / שדרוג / וכו' טופלה בזמן מהיר ביותר. תענוג צרוף להיות לקוחה שלה.
אני רוצה להמליץ בחום על השירות, בהתחלה לא אהבתי את הפורמט כי מבחינתי בניית אתר מצריך עבודה חד פעמית במחיר פיקס ודווקא נוכחתי לגלות שיש לזה המון יתרונות, יש את הגמישות לעשות שינויים משמעותיים אחרי שהאתר עלה לאחר תחקור של התוצאות בשטח. לאחר שהאתר הפך להיות פעיל עלו לנו עוד נושאים חדשים שחשבנו עליהם שרצינו להוסיף וכשאתה כבר בתוך התוכנית יש את הגמישות לפעול מאוד מהר, אחרת דברים היו כנראה נדחים.
Omer Nitsan Nuevo
שרון בנתה לנו עמוד נחיתה לתפארת ומאז מנהלת עבורנו את האתר. הייתה זמינה, שרותית ומקצועית להפליא. עשינו כנס ראשון מסוגו בארץ ובזכות עמוד הנחיתה ששרון בנתה לנו, שווק הכנס שלנו כרציני, מקצועי וברמה גבוהה ביותר. תודה רבה שרון, כבר בהכנות לכנס הבא יחד!
עטרה ברק שרם Israel Schema Therapy
שרון היקרה מצאנו אותך מאוחר מדי, היינו צריכות אותך עוד הרבה הרבה קודם תוך זמן קצר מאתר עלום ומבורדק, לאתר נגיש, יפה ומתוקתק. אנחנו כל כך מעריכות אותך, את העובדה שיש אדם שיכול לחסוך לנו כל כך הרבה זמן, כאב ראש וטרחה ושאפילו נהנה מזה 😉 שאפו על המקצועיות והאדם שאת תודה רבה על הזמינות, התקתוק והאכפתיות נעמה ושרון
הצטרפנו לחבילת התמיכה החודשית של שרון לפני מספר חודשים ואין מרוצים מאיתנו. האתר תמיד מעודכן , שרון תמיד זמינה ונגישה, נותנת מענה מהיר לכל שאלה ובעיה. מאוד ממליצים על השירות!!
Nava Fishman דלי הפלא
עובדת עם שרון כבר כמה שנים. לשרון יכולת מדהימה להקשיב לצרכי הלקוח לפני שהיא פועלת, סבלנית, עונה במיידית לכל שאלה ומדריכה מעולה גם למי שאינו שולט בנבכי .האתרים. יכולה לציין שבזכותה אני מנהלת חלק גדול מהתוכן באתר שלי בעצמי
Dr. Neta Peleg-Oren | Writer. Speaker Individual & Couples Psychotherapist.
שרון שוחחה עמי טלפונית, הסבירה לי היטב מה אני אמור לקבל בהדרכה. זה טוב מידי להשמע אמיתי, אבל החלטנו בחברתנו ללכת על זה. בפועל זה היה טוב יותר ממה שחשבנו והובטח, הדרכה ברורה ובהירה, עם ים של סבלנות. מצאנו בית חם לאתר שלנו, כל הכבוד לשרון, המשיכי להצליח.
גיל פרידמן ZISI
שרון יקרה, הצלחת להעביר לי בפגישה אחת במקצועיות ובאופן הכי ידידותי שיש , חומרים מורכבים ומלחיצים. את ההצלחה בקמפיין היה אפשר לראות באופן מיידי בביצועים ובאימוץ הטכניקות שהעברת לי. את פשוט תותחית !!! תודה רבה מכל הלב!!! דיאנה גלזר
Diana Glazer Israel Schema Therapy
הבחירה בשרון לבניית האתר שלי הייתה ההחלטה הכי טובה שעשיתי. את המקצועיות הבנתי כבר ברגע הראשון, ובהמשך נחשפתי לסבלנות, לרצון להגיע לתוצר שמדוייק עבורי, לגמישות וליכולת ההכלה ( אני לא טכנולוגית בעליל.. ). האתר שנולד עונה על כל צרכיי. הוא צבעוני, נגיש, מושך וידידותי. תהליך העבודה היה מהנה עם תקשורת טובה, זמינות והרבה רצון להגיע לתוצאה הכי טובה שיכולה להיות. אני ממליצה בחום על העבודה עם שרון.
מרב אדלר חוכמת הקנגורו

טעימה מהבלוג

5 נקודות קריטיות בכל אתר וורדפרס

5 נקודות קריטיות בכל אתר וורדפרס

 או - מה אני בודקת בכל אתר שמגיע אלינו במטרה להיכנס לחבילות התמיכה שלנו. כל הזמן אני מקבלת פניות מבעלי עסקים שיש להם עסק פעיל ואתר וורדפרס מזה זמן מה, לא חדשים. כאלה שכבר ראו דבר או שניים, שיש להם בסיס לקוחות ועסק חי ומתפקד. הם פונים כי שמעו עלי או חיפשו מישהו...

קראו עוד
הצילו! בטעות מחקתי

הצילו! בטעות מחקתי

הבוקר קיבלתי הודעת וואטסאפ מחברה / לקוחה שלי, הדס וילף. הדס היא מאמנת עסקית ופותחת עכשיו קבוצת ליווי לעסקים קטנים. בשבוע שעבר היא ביקשה עמוד באתר שלה שיציג את התכנית. ביקשה וקיבלה ( כי היא נמצאת בחבילת תמיכה שוטפת וזה כזה קל). והבוקר היא ניסתה לערוך משהו ועשתה טעות.

קראו עוד