איך לייצר כותרת מותאמת אישית לפוסטים בתבנית – DIVI

WordPress Tutorials

הנה סרטון קצר שצילמתי עבור לקוחה יקרה – ד"ר נטע פלג אורן.

נטע היא לקוחה אצלי כבר המון זמן וכל הזמן לומדת עוד ועוד אפשרויות באתר שלה. היא נמצאת במיאמי ויש לה המון ניסיון בנושאים שונים ואני אוהבת לשוחח אתה כי יש לה פרספקטיבה נכונה על החיים, בעיקר עזרו לי השיחות אתה בזמן שהיינו ברילוקיישן, קצת לאפס את המחשבות ולקבל פרופורציות.

אני מלווה את נטע והנוכחות האינטרנטית שלה כבר כ 3 או 4 שנים וראיתי איך היא לומדת ומיישמת פעולות באתר שלה בצורה ממש יפה למרות שהיא כל הזמן טוענת שהיא מאותגרת טכנולוגית.

האתר של נטע הוא אתר דו לשוני – עברית ואנגלית ויש לה בלוג שהיא כותבת בעברית ובלוג שהיא כותבת באנגלית וזה מסבך קצת את העניינים. כיוון שמערכת הוורדפרס מוגדרת לשפה האנגלית בעמוד הבלוג בעברית לא הפעלנו את אופציית התרגום המותקנת באתר ולכן יש בעיונת עם היישור של הכותרות והטקסט לימין. אז בסרטון הבא אני מסבירה לנטע איך להפעיל כותרת מותאמת אישית לפוסטים בעברית במקום להתחיל לעשות שינויים בקוד. הסרטון מדגים איך להשתמש בכותרת פוסט מותאמת ואתם יכולים בעצם להגדיר לבלוג שלכם איזה מבנה כותרת שתרצו, תשחקו אם האפשרויות וכשתגיעו לתוצאה רצויה, שימרו אותה בספריית התבניות ובכל פעם שתכתבו פוסט חדש פשוט תשלפו את הכותרת השמורה משם. פשוט.